Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи: 7.30 - 19.30
E-mail: dnz23@galaxy.vn.ua

Повчальні мультфільми:

Безпечна поведінка дітей під час війни

Безпека для дітей під час війни

Пес Патрон та Вовк Діккі шукають міни

Безпека з Вовком Діккі

 

 

"З чого починається безпека" - це короткометражний анімаційний фільм про те, що може означати безпека. Фільм був підготовлений та відзнятий Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).


"Азбука безпеки на дорозі" (історія виникнення правил дорожнього руху)

"Азбука безпеки на дорозі"(дорога та транспорт)

"Азбука безпеки на дорозі" (небезпеки у дворі)

"Азбука безпеки на дорозі" (дорожні знаки)

"Уроки обережності" - життєво важлива тема безпеки і здоров'я дітей у простій та доступній формі, у вигляді навчаючих мультфільмів, представлена у цьому навчальному проекті тітонькою Совою та її вірним помічником -- домовичком Неслухою. Малята дізнаються багато цікавого і корисного, вивчать прості правила безпеки, запам'ятають, як слід поводитися у складних ситуаціях, і багато іншого.


"Загубився"- у дотепній та легкій для запам’ятовування формі розглядається  дитяча проблема. Діти навчаються  ставити будь-які запитання, експериментувати, розмірковувати та приймати рішення і діяти у складній ситуації.

"Електрично-фантастично"Електрика робить життя простішим, але користуватися нею можуть тільки відповідальні люди!

"Сам удома" - цікавий пізнавальний мультик про те, що потрібно і що не можна робити, залишившись вдома одному.Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: безпечні канікули

Як боротися з булінгом: поради для дітей

У відео від UNICEF UKRAINE надано поради дітям, як діяти, якщо вони стали жертвами булінгу.У закладі створюються сприятливі умови для вивчення дітьми правил безпеки життєдіяльності. Під час екскурсій, переходів за межі закладу (і в закладі), під час занять і бесід, обговорення різних ситуацій, під час сюжетно-рольових та дидактични ігор, під час перегляду повчальних мультфільмів вихованці засвоюють такі необхідні правила безпечної поведінки в різних надзвичайних ситуаціях.