Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи: 7.30 - 19.30
E-mail: dnz23@galaxy.vn.ua

На сторінці представлений навчально-методичний посібник "Незвичайна подорож музичної феї" - переможець конкурсу "Ярмарок фахових сподівань 2019"

Навчально-методичний посібник "Незвичайна подорож музичної Феї"

В запропонованому посібнику розкривається система роботи з нетрадиційними музичними інструментами та прийоми гри на них, яка дає можливість розвивати у дошкільнят музичні здібності, самостійність дій, творчу ініціативу, збагатити їх художні враження. Посібник створений на основі творчої спадщини педагога Карла Орфа, направлений на розвиток природних музичних здібностей дітей.  


  • Мета, завдання і принципи роботи

  • Метою створення нашого посібника є виховання особистості дитини та закладення міцного фундаменту її справжньої музичності; введення у музичний світ «елементарної» музики та спонукання до творчого пізнання; формування музичної культури та музичного виховання як невід'ємної частини духовної культури особистості.

    Завданням нашої системи роботи музичного виховання і навчання грі на нетрадиційних музичних інструментах - стимулювати та спрямовувати творчу фантазію, уміння імпровізувати, творити у процесі індивідуального і колективного музикування.

    Принцип нашої роботи - наблизитись до можливостей звичайної дитини