Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи: 7.30 - 19.30
E-mail: dnz23@galaxy.vn.ua

Звукотерапія - лікування, профілактика та оздоровлення за допомогою звуків. Все, що нас оточує, і ми самі, випромінюємо певні вібрації. Наш організм, кожен наш орган вібрують певним чином. Доведено, що звукотерапія приносить велику користь людям, що страждають на аутизм. Особливу роль набуває музична терапія при роботі з діти з аутизмом.Батьки, у яких дитина має такий розлад, знають, як буває іноді непросто "достукатися" до малюка.

Наприклад, маленькі діти з аутизмом часто замикаються в собі, для них не існує зовнішнього світу, вони його бояться і не розуміють, що вони - частина цього світу.

Так ось саме музика допомагає побудувати місток довіри і розуміння між дорослими і дитиною. Музика посилює увагу до почуттів, дитина концентрується на своїх емоціях, вчиться краще розуміти себе.

Психологи і педагоги констатують той факт, що музична терапія дає позитивний результат і на групових заняттях при роботі з особливими дітьми.

Фонотека:

"Шум прибою" В.-А. Моцарт -Вольфганта Амадея Моцарта у всьому світі називають «сонячний композитор». Його геніальна музика - світла, чиста і надзвичайно щира. Дослідження феномена музики Моцарта медиками, психологами та іншими фахівцями проводиться вже тривалий час і відомі своїми дивними результатами. Всі вони в підсумку прийшли до одного висновку: твори Моцарта - це не тільки струнка, глибока і сонячна музика, вона має ще й УНІКАЛЬНИМ ЛІКУВАЛЬНИМ ефектом. Композиція складена так, що в ній чергується запис шуму прибою в чистому вигляді і запис шуму прибою з музикою Моцарта. Таким чином досягається ще більш релаксаційний, заспокійливий ефект. Шум прибою задає організму ритм природних вібрацій, пов'язаних з нашим спогадом про пра-будинкок - океан - як джерело життя на землі.

"Музика ангелів" В.-А. Моцарт

"GongSymphony"всесвітньовідомий звукотерапевт Андреюс Сутугінас,  власника унікальноі? колекціі? архаі?чних інструментів, зібраних з усього світу, маи?стер, котрии? здатен "почути всі звуки Всесвіту" використовує звукотерапію на заняттях для дітей з аутизмом.