Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи 7.30 - 19.30
E-mail dnz23berizka@gmail.com

 

Шановні відвідувачі!

Вітаємо Вас на сторінці профспілкового комітету КЗ "ДНЗ №23 ВМР".

Профспілка закладу захищає трудові, соціаьно-економічні права та інтереси своїх членів, сприяє організації культурно-освітньої роботи, здійснює громадський контроль за додержанням трудового законодавства та законодавства з охорони праці. 


 

Склад профспілкового комітету КЗ "ДНЗ №23 ВМР"

Голова ПК  -  Коротинська Ольга Миколаївна 

Заступник голови ПК - Запорожець Галина Степанівна

Секретар ПК - Лисюк Людмила Юріївна

Голова комісії з соціального страхування  - Онищук Лілія Мирославівна

Організатор житлово-побутової роботи - Поліщук Світлана Володимирівна

Організатор культмасової роботи - Блага Наталя Михайлівна 

Голова ревізійної комісії - Білохвостикова Людмила Василівна

 

Ознайомитися із колективним договором між адміністрацією і

трудовим колективом ДНЗ №23

Ви можете ТУТ

 

Календар іменинників 

 

Вітаємо весняних іменинників: 

Березень

07.03.74 - Українець А.В. (працівника кухні);                                    

 25.03.67 - Мельник С.Г.(працівника пральні);

 29.03.48  - Запорожець Г.С.( вихователя групи №7);

 

Квітень

09.04.59 - Міхєєву Т.О.( вихователя групи №3);

09.04.68 - Шевчук З.М.( вихователя групи №13);

11.04.62 - Татарчук Г.В. (двірника);

 11.04.79 - Задніпровську Л.В. (музичного керівника);

14.04.65 - Брунецьку Г.І.(шефкухаря ДНЗ);

26.04.85 - Нечипорук Н.В.( помічника вихователя групи №9);

27.04.71 - Ткачук Г.В.(працівника кухні);                                                          

 

Травень

07.05.79 - Копитко О.М.( вихователя групи №2); 

14.05.63 - Добежу В.М.(помічника вихователя групи №4);                           

17.07.50 - Петрак Р.О. (працівника пральні);

20.05.48 - Резидент В.П.(старшу медичну сестру ДНЗ);

23.05.78 - Побігай О.Д.(прибиральницю); 

27.05.77 - Крищук О.А.(помічник вихователя групи №2)

 

 

 

 

      Вітаємо зимових іменинників:

 

Грудень

07.12.85 - Воронцову Л.В. (вихователя групи №8);                                

 12.12.75 -  Мартенюк О.М. (помічника вихователя групи №14);    

13.12.88 - Бєляєву Р.-Є.А.( вихователя групи №5) 

 

Січень

04.01.93 - Резніченко Н.М.( вихователя групи №1);

07.01.84 - Снісар Л.В.( вихователя групи №8);                                 

22.01.91 - Галагуз О.В. (вихователя групи №17);

23.01.53 - Матусяка О.В. (сторожа ДНЗ); 

25.01.78 - Побережну А.А.(медичну сестру басейна);

29.01.82 - Шевиркіну Н.Ю.(головного бухгалтера ДНЗ)

 

Лютий

06.02.71 - Поліщук Л.С.( музичного керівника ДНЗ);

12.02.77 - Баланюк Ж.Г. (працівника кухні);

18.02.63 - Ліпешко А.П.(прибиральницю ДНЗ);

27.02.88 - Погребняк Т.В.(помічника вихователя групи №15)

 


 

Вітаємо осінніх іменинників:                              

 

Вересень

Зелік К.М. ( вихователя групи №9) - 01.09.1994

Дахновську І.Л.( вихователя групи №4) - 07.09.1993  

Григоренко Т.П.( вихователя групи №17) - 11.09.1985

Зозулю Л.І.( вихователя групи №1) - 17.09.1970

Герасименко Т.В. ( вихователя групи №15) - 18.09.1982

Вихристюк Т.А.( вихователя групи №7) - 19.09.1989

Мамошук Л.В.( вихователя групи №5) - 28.09.1983

Цуканову О.В. (інструктора з фізкультури (плавання)) - 29.09.1981

 

 Жовтень 

Луняку О.Б (музичного керівника) - 04.10.75

Форманюк Н.Д.(помічника вихователя групи №6) - 11.10.79    

Брованчука В.В.(сторожа) - 11.10.80

Мандзюк Г.П.(помічника вихователя групи №3) - 14.10.71
Білоус Л.Є.( вихователя групи №6) - 20.10.68

Малафеєву Л.В.(вихователя-методиста) - 23.10.74

Маркевич Ю.В.( вихователя групи №18) - 24.10.83

Коробко Л.М.(завгоспа) - 30.10.60

 

Листопад

Лисюк Л.Ю.( вихователя групи №18) - 04.11.1984

Плахотник В.С. ( вихователя групи №11) - 16.11.1992

Шевчук І.М.(діловода) - 24.11.1981

 

 

 

             

 

 


    

Фотозвіт подорожей нашого колективу Ви можете побачити ТУТ