Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи: 7.30 - 19.30
E-mail: dnz23@galaxy.vn.ua

Книга відгуків

> Додати відгук

11.1.2018 Людмила
Відгук: Від імені діток та батьківської громади, хочу висловити слова вдячності за гарне Свято, яке сьогодні відбулося в садочку. Символічно сказати: "Дякую" у Всесвітній день Дякую.

Нас з дитинства навчають казати чарівне слово "дякую". Воно виражає зичливість та повагу, а тому це слово вирішили вшанувати та запровадили на його честь свято. Всесвітній День "Дякую"відзначають 11 січня за ініціативою ООН та ЮНЕСКО. Запровадили таку дату аби нагадати людям про можливість гарних манер та вміння висловлювати вдячність.

Слово "дякую" чи не одне з найбільш уживаних. В тім використовують його зазвичай автоматично, як прояв ввічливості. Психологи кажуть, що слово "дякую" дійсно чарівне і здатне творити дива. Крім того слова вдячності здатні змінити наше життя на краще, бо вони налаштовують позитив та покращують взаємовідносини. А тому частіше кажіть «дякую» і тоді добрих справ у вашому житті буде більше.

ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ ПРАЦІВНИКАМ ДИТСАДКА ЗА ГАРНЕ РІЗДВЯНЕ СВЯТО!!!!!

07.03.2017 Хоменко Віталія Миколаївна
Відгук: Напередодні 8-го Березня, хочу щиро привітати зі святом весь жіночий колектив КЗ «Дошкільного навчального закладу №23 ВМР», в особі завідуючої Білик Катерини Давидівни.
Дякую Вам за мудрість, турботу, доброту за душевне тепло яке Ви даруєте діткам.
На мою думку, головною причиною успішності, прекрасної атмосфери і затишку нашого садочку є його керівник - Катерина Давидівна. Це дивовижна жінка, яка втілює в собі силу-силенну якостей: вона водночас сильна духом і ніжна та турботлива, надзвичайно мудра, цілеспрямована, вона і психолог, і вчитель, і вихователь, і дійсно справжній професіонал своєї справи. І колектив навколо себе вона створила такий, який «не просто ходить на роботу», а залишає тут частинку свого тепла, частинку своєї душі і любові. А це і є те головне, завдяки чому наші дітки можуть гармонійно розвиватися і не відчувати себе самотніми без своїх батьків, зростати в здоровій атмосфері, приходити додому радісними і усміхненими.
Також, я хочу окремо подякувати вихователям нашої групи раннього віку №9 «Кольорові долоньки», нашим чудовим Саркісовій Ірині Олександрівні, Зелік Катерині Михайлівні і помічнику вихователя Нечипорук Наталі Вікторівні (хоча насправді вона, на мою думку, є так само справжнім вихователем, моя донька Алічка ходить за нею, як курча за квочечкою, а діти відчувають добро більше за дорослих…) Ви дивовижні: самі розумні, добрі, щирі, розсудливі, дбайливі і турботливі.
Від щирого серця дякую Вам за відмінне виконання своїх обов’язків, адже я спокійна за свою дитину, яка знаходиться під таким наглядом.
Ще раз вітаю Вас з Днем жіночої краси, мудрості, тепла і надії. Бажаю Вам достойної оплати праці за Ваш труд, особистого щастя і міцного здоров’я Вам і Вашим сім’ям. Спасибі Вам за те, що доглядаєте за нашим найбільшим скарбом. Зі святом Вас дорогі наші!Мама Хоменко АлічкиВідповідь: Щиро дякуємо Вам за гарну оцінку нашої праці.

Шлемо вітання усім мамам, бабусям та дівчаткам нашого закладу. З весною Вас!

2.2.2017 Олександра
Відгук: Кожна мама мріє про щасливе дитинство для своєї дитини. Але одного дня настає той хвилюючий момент розлуки - день, коли дитина йде в садочок. Особливо хвилюючий цей момент для нас, батьків. Адже наші рідненьки діти цілий день с незнайомими "тьотями" тепер. Але знаєте, з першого ж дня перебування у 14 групі вихователі Леся Генадіїївна та Світлана Олександрівна стали справжніми друзями для моєї дитини. Динамічні виставки, чудові свята, гарний настрій, а найголовніше - любов, яку вони дарують щодня дітям - це найголовніший скарб для дітей та батьків. Хочу подякувати Вам, наші любі вихователі за Вашу наполеглевість та стараність, за гарне ставлення і розуміння, за Вашу людяність. Також хочу подякувати золотим рукам нашої групи, бджілці-трудівниці Оксані Миколаївні. Нехай у Вас ніколи не болять руки, міцного здоров`я Вам. Також дяукую і музичному керівику. Моя дитини виспівує всі пісенькі, які Ви з ними вивчаєте до свят та повсякдень.

Катерино Давидівно, звертаюся до Вас як до мудрого керівника та чудового організатора, адже не кожному доснаги щоденно організовувати роботу такого великого дошкільного закладу. Дякую Вам за Вашу відданість своїй справі, за відповідальність перед батьківською громадою.

Хочу всім побажати міцного здоров`я, гарного настрою та теплоти душі.

А нам, батьки, хочу сказати, що нам дуже пощастило, що з нашими дітками такі чудові та щирі люди.

З повагою, мама виховнця 14 групи
Відповідь: 


Дякуємо Вам за гарну оцінку нашої праці. Сподіваємося на подальшу дружню співпрацю.

19.11.2016 Людмила Шульга
Відгук: Шановні колеги! Дякую за використання авторської технології з розвитку творчих здібностей дошкільників на заняттях з малювання ! Якщо потрібна допомога - я до Ваших послуг! З повагою Людмила Шульга, м. Запоріжжя.

16.3.2016 Людмила
Відгук: Здраствуйте.Хотіла подякувати групі 1.зокрема Зозулі Ларисі Іванівні.Резніченко Наталіі Михайлівні.За іх розуміння,чуйність,порядність.Терпіння вам і натхнення в такій не легкій справі.Як виховання діток...

27.2.2016 Вікторія
Відгук: Батьки групи №10 хочуть сказати слова вдячності вихователям Людмилі Дмитрівні та Тетяні Миколаївні, а токож помічнику Інні Анатоліївні за виховання та навчання наших дітей. Особлива подяка керівнику ДНЗ Білик Катерині Давидівні за прекрасний дитячий садочок та чудовий педагогічний колектив.

13.2.2016 лиза
Відгук: Спасибо воспитателям группы N- 5 очень добрые профессионалы.Переживают за каждого ребенка!!!Нянечка очень душевная!!!!

10.1.2016 Зоя
Відгук: Дякуємо за чудовий садочок!!! Садочок чудовий.Ходимо всього кілька місяців, але дуже задоволені!!!Група №14 - це вихователі від Бога!!!

01.12.2015 мама 17групи
Відгук: Я - мама, дитина якої відвідує садочок №23.Хочу висловити вдячність педагогам та керівнику за створення гарних умов для наших дітей. В групі, яку ми відвідуємо, завжди хороша атмосфера . Спокійні та врівноважені вихователі однаково гарно відносяться і люблять усіх своїх вихованців, ніколи не спостерігала навіть натяку на протилежне. По своїй дитині помічаю, що в групі проводяться заняття, тому що вона радує нас, своїх батьків, новими знаннями, які вона черпає саме в садочку. Мені подобається харчування, страви готують різноманітні, смачні. Взагальному - садочок хороший, чистий, доглянутий. Ще раз дякую усім!

30.12.2015 Батьківський комітет ДНЗ №23
Відгук: ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ НАШОГО ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ З НОВИМ 2016 РОКОМ! ЗИЧИМО ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ ДНЗ №23 МИРУ, ЗДОРОВ’Я, УДАЧІ ! ВЕСЬ ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ ВИ ДАРУВАЛИ НАМ ТА НАШИМ ДІТЯМ СВЯТО - ДЯКУЄМО ВАМ. ВИ - НАЙКРАЩІ!!!! ДАРУЙТЕ РАДІСТЬ НАМ І НАДАЛІ. СЛУХНЯНИХ ВАМ ДІТОК, ЧЕМНИХ БАТЬКІВ.

30.12.2015 Трофімова Ірина
Відгук: Хочу виразити щиру подяку колективу групи №15 ,а токож -музичному керівнику - за чудове новорічне свято . Дітки добре підготовані як до віршів ,так і до танців. Отримала море задоволення, спостерігаючи за маленькими акторами . Дякую за професіоналізм та любов до такої нелегкої справи як виховання малечі. )))

28.12.2015 Тетяна
Відгук: Я дуже вдячна ,колективу групи №7 та музичному керівнику за чудове Новорічне свято.Я отримала море задоволення . Дякую! Дякую!

15.7.2015 Стемковська Інна Анатоліївна
Відгук: Хочу подякувати всьму колективу ДНЗ№23 за чудову розвагу, яку показали для фізінструкторів ближніх районів, які перебували на курсах підвищення кваліфікації. Щиро дякую від всіх та від себе особисто за веселі посмішки, радісний теплий настрій, величезну роботу та теплий прийом. М. Гайсин ДНЗ№4. Методист в вас просто супер!

Відповідь: Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Приїжджайте та приходьте в гості. Завжди раді друзям.

19.1.2015 Людмила
Відгук: Хочу поділитися своїми враженнями від розваги, яка пройшла нещодавно в нашому рідному садочку. Було багато батьків, але судячи по кількості відгуків на сайті, часу немає на такі дрібнички, тому цю місію беру на себе. Колосальна підготовка: оформлення зали, атрибутів, задіяно дуже багато дітей. Було велело, цікаво, хоча під час пісні "Боже, УКРАЇНУ збережи" весь зал плакав. Хто з батьків не зміг прийти, багато втратив. Тому раджу всім батькам приходити на такі заходи, а вони проходять дуже часто. В цьому колективі постійний творчий неспокій. Дякуємо.

11.1.2015 Людмила
Відгук: ДНЗ №23 – найкращий садочок у місті Вінниця. Ми щасливі, що доля нас звела з цим садком: вже друга дитина відвідує заклад. Чудовий колектив. сформований досвідченим керівником, створює по-домашньому доброзичливу атмосферу для дітей і батьків. Постійно працює над покращенням матеріально-технічної бази та методичного забезпечення. Достатньо відвідати хоча б одне дитяче свято, щоб зрозуміти, які високопрофесійні педагоги тут працють. Новорічні ранки у садочку - це дивовижне явище, задоволення як для найвибагливіших батьків та гіперактивних діей. Всім було цікаво. весело. Дякуємо за роботу. "Позвольте замереть в глубоком пардоне" - цей вислів дуже доцільний по відношенню до нашої шановної Катерини Давидівни. З новим роком Вас, здоров я

творчих досягнень та вдячних батьків

27.9.2014 Батьківський комітет
Відгук:  ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ НАШОГО ДИТЯЧОГО САДКА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ. Ми хочемо Вас привітати У цей святковий осінній день Тепла і сонечка побажати І щоб радісно вам було кожен день! Бажаємо здоров'я, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття! Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі. Хай сміхом й веселістю повниться хата, Родина хай буде здорова й багата! І мрій, і бажань, і наснаги творити, Щоб серцю хотілося жити й любити! Хай вихованці шанують, повагу дарують, Злагода й мир у житті хай панують! З повагою до Вас аші вихованці та вдячні батьки!

8.3.2014 Анна
Відгук: Хочу сказать Огромное Спасибо воспитателям: Людмиле Дмитриевне, Алине Владимировне и помощнику воспитателя Оксане Расимовне , детского сада № 23, группа №10. за их терпение, профессионализм, за бесценный труд. Я вообще поражена, сколько сил в этих прекрасных женщинах, которые умеют найти индивидуальный подход к каждому ребенку. В группе, пока позволяет время, когда моя внучка переодевается, я пересмотрю всю информацию для родителей, которая размещена в коридоре, посмотрю все поделки, читаю меню ( замечательное меню ) и другую информацию, лишний раз не дёргая воспитателя.. В группе тепло и уютно. А какие они умницы... 6 марта я побывала на празднике, посвященному Женскому Дню 8 Марта. Честно говоря, словами передать не возможно, это надо видеть …..Спасибо музыкальному руководителю, отдельное Спасибо Заведующей детским садом, которая поздравила всех присутствовавших родителей и бабушек с наступающем праздником, а также сама присутствовала на этом празднике. Я в полном восторге от праздника! Вы Все Супер!От всей души поздравляю Вас с Женским Днем 8 Марта!!! Счастья Вам, крепкого здоровья, и большой любви!!! Дай Вам Бог терпения с нашими непоседами, ведь они все такие разные !!!Бабушка Карины Ильченко

8.3.2014 Anna
Відгук: Очень довольна садиком!

От всей души поздравляю Всех с Женским Днем 8 Марта!!! Счастья Вам, крепкого здоровья, и большой любви!!! Дай Вам Бог терпения с нашими непоседами, ведь они все такие разные !!!

Бабушка Карины Ильченко, группа №10


6.3.2014 Інна Безверхна
Відгук: Щиро вдячна вихователям групи № 4 за прекрасне свято до дня 8 Березня, а особливо Лілії Мирославівні та музичному керівнику Ользі Борисівні. Отримала море позитивних емоцій, гарний настрій та незабутні враження. Після такого свята можна із впевненістю говорити про високий професіоналізм та душевну доброботу всіх працівниць садочку, тому що там були задіяні вихователі з інших груп. ДЯКУЮ!!!

Вітаю весь жіночій колектив садочку з наступаючим святом, бажаю радості, добра, натхнення, невичерпної енергії та достатку.

19.1.2014 Людмила
Відгук: Велика вдячність всім працівникам дитячого садка за турботу про наших діток. Надзвичайно цікавий новорічний ранок, оформлення коридорів, виставки - все цікаво та креативно. Не знаємо весь колектив. тільки наших дорогих вихователів групи №2 Людмилу Василівну та Ольгу Миколаївну, помічника вихователя Олену Анатоліївну, але під керівництвом нашої чарівної Катерини Давидівни працюють тільки такі ж віддані своїй роботі та дітям вихователі. Всім Вам, наші любі, здоровя, щастя, .позитиву, нових досягнень. Ми Вас любимо і захоплюємося Вами.