Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи 7.30 - 19.30
E-mail dnz23berizka@gmail.com

Новини


Форум до Дня спільних дій в інтересах дітей

19.11.2016

20 листопада оголошено Днем спільних дій в інтересах дітей, адже саме цього дня була прийнята Декларація прав дитини та Конвенція ООН про права дитини. У Вінниці вже стало традицією проводити до цієї дати Форум, де підводяться підсумки і визначаються цілі щодо роботи з дітьми в місті. 

 

18.11.2016 у КЗ «Плеяда» йшлось про підсумки реалізації міських програм, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку дітей у Вінниці. Свято розпочали дошкільнята - вихованці КЗ "ДНЗ №23". Вони запропонували присутнім казку "Дивні мандри Смайлика", яка допомогла продемонструвати що місто Віниця є найкращим містом, а маленькі вихованці пишалися, що вони ВІННИЧЧАНИ. Діти подарували меру міста глобус "Планети дитячих мрій", а Сергій Анатолійович сказав, що бачив багато різних глобусів, а сьогодні вперше побачив глобус Вінниці.

Ще міський голова Сергій Моргунов привітав присутніх, ще сказав: «Цей захід важливий, адже від того, наскільки хороші умови розвитку ми створимо для дітей на початку їхнього життєвого шляху, залежить те, якими вони виростуть і  якою буде Вінниця в майбутньому. У місті, з населенням 400 тисяч людей, живе 66 тисяч дітей до 18 років. З 2009 року у рамках Стратегії «Вінниця 2020» діє  програма «Вінниця – місто дружнє до дітей». За цей час зроблено багато. Майже кожного року ми відкриваємо дитячі садочки, зараз у Вінниці будується ще три ДНЗ. Також ми оновлюємо у дитячих садочках ігрові майданчики, харчоблоки, щоб хлопчики та дівчатка якісно харчувались, заклади утепляються, у школах облаштовують спортивні майданчики».

Завершилося світо спільним виконанням усіх учасників дійства гімну Форуму, автором якого є музичний керівник КЗ "ДНЗ №23" Тетяна Будюк

 

 

Вихованці дошкільного закладу №23 вже не вперше беруть участь у такому форумі. Пропонуємо Вам переглянути світлини з кількох форумів.


Всі новини