Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи: 7.30 - 19.30
E-mail: dnz23@galaxy.vn.ua

Книга відгуків

> Додати відгук

27.12.2013 Інна Безверхна
Відгук: Щиро вдячна за новорічне свято, яке влаштували для моєї донечки і всіх діток 4-ої групи вихователі Лілія Мирославівна, Інна Леонідівна, музичний керівник Ольга Борисівна. І батьки, і діти отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Вітаю Всіх працівників садочку з наступаючим Новим роком та Різдвом. Бажаю Всім здоров'я, успіхів, натхнення і добра.

25.12.2013 Лілія
Відгук: Дякую за чудові ідеї виготовлення прикрас до новорічних свят. Обов’язково з дітьми дома виготовимо власноруч сніжинок та розвісимо під стелю. Донечці сподобались балеринки, синові - пузаті веселі сніжинки.

Вся наша родина вітає Ваш колектив з Новорічними святами: здоров’я, творчих успіхів та добробуту Вам.

З нетерпінням чекаємо на завтрашнє свято в садочку. Дякуємо за роботу усім.

З повагою родина Малогулко

15.12.2013 Доля Інна
Відгук: Велике значення в житті дитини має середовище в якому вона зростає. Якось я задумалась над тим, що моя дитина проводить в дитячому садочку більшу частину свого життя і тому я розумію, що вона виховується під впливом "чужих" людей. Проте, я жодного дня не пошкодувала, що мій син, Радомир, відвідує саме 11 групу, якою опікуються Бурдейна Любов Іванівна та Говдяк Тетяна Леонідівна. Дякую Вам за те, що наші дітки зростають в любові, за те, що навчаєте їх бути чуйними, добрими, дружніми, за те, що проявляєте ініціативу та завжди вигадуєте для них та батьків цікаві завдання. Не можна не відзначити Задорожню Ольгу Андріївну, яка з материнською любов'ю піклується про наших діток, знає всі їх смаки та вподобання. Саме завдяки цим людям ми, батьки, спокійно можемо працювати на своїх роботах адже наші діти в надійних руках!

19.5.2013 Юлия
Відгук: Очень хороший садик! Ребёнок с радостью ходит.Большое спасибо воспитателям 6-ой группы Любовь Евгеньевне и Наталье Дмитриевне!

7.3.2013 Тишкунь Анна
Відгук: Хочу подякувати від щирого серця вихователям групи №15, а особливо Варчук Тетяні Леонідівні, за прекрасно організований ранок!!! За чуйність, за доброту, за турботу про наших діток велике Вам СПАСИБІ!!!

6.3.2013 Сергій та Ірина Чуракови
Відгук: Дякуємо завідуючій Катерині Давидівні за професійний вибір кадрів, за підбір чуйних, добрих, талановитих вихователів, які віддають всі сили для виховання підростаючого покоління.

Особливу подяку висловлюємо вихователю групи № 15 Тетяні Леонідівні за чудово організоване свято. Це свято - показник людяності, чуйності, доброти, творчих надбань та безмежної любові вихователя до наших дітей.

Дякуєм також вихователю групи № 4 Лілії Мирославівні за професійно проведене свято, яке залишило в серцях дітей і дорослих незабутнє враження.З повагою сім'я Чуракових!

6.3.2013 Інна
Відгук: Щиро вдячна за весняне свято 8 березня, яке влаштували муз.керівник Лариса Петрівна та вихователь Тетяна Леонідівна.Захід був проведений на найвищому організаційному рівні. Кожна дитина, мама, бабуся отримали позитивний заряд енергії та не були обділені увагою вихователя Тетяни Леонідівни. Вітаю Вас з наступаючим святом, бажаю жіночого щастя, здоровя, чемних дітей та вдячних батьків!

29.1.2013 Виктория
Відгук: Огромное спасибо Екатерине Давыдовне, и коллективу 10 группы. Очень хороший садик, моя дочь всегда идёт в группу с радостью и хорошим настроением.

18.12.2012 Савчук Олена
Відгук: У цей садочок ще я ходила. Зараз його відвідують двоє моїх синочків. Хочу подякувати вихователям 14 групи за гарну роботу і сучасний підхід. Ми задоволені!

2.11.2012 Ірина Мелентєва
Відгук: Велика подяка нашим рідним вихователям групи №10 Ковалюк Людмилі Дмитрівні, Лебедєвій Аліні Володимирівні, помічнику вихователя Бадаловій Оксані Расимівні, музичному керівнику Будюк Тетяні Ігорівні за організацію чудового \"Свята осені\" для дітей та їх батьків.

11.10.2012 Володимир Кицюк
Відгук: Садочок чудовий, сам колись ходив і другим раджу, група №6 - супер!!!

20.9.2012 Світлана
Відгук: Чудовий садочок, згодна! Сюди ходила ще моя сестра 3 1961 року, потім я, старший мій син, а зараз і молодший. І ніколи не було так комфортно, весело та корисно в усіх відношеннях, як зараз. Дякую, Катерина Давидівна та всі-всі-всі!

27.8.2012 Ольга Мамчур
Відгук: Отличный садик.Старший сын ходил с удовольствием.Теперь ходит доченька,ходит уже 2 месяца.Всем довольны.Спасибо Вам огромное за нелёгкий труд.Вы лучшие!!!!!!!!!!

22.5.2012 Катя
Відгук: Моя дитина відвідує цей садочок залюбки з 2-х років.

Я дужу вдячна за турбату всьому колективу.

Дітьми дійсно займаються і це дійсно не тільки на фото але й повсякденно.


23.4.2012 Ірина
Відгук: Шикарный сад! Прекрасные педагоги, талантливые дети! Счастливые родители! Молодцы!!! Так держать!

23.4.2012 Елена Владимировна
Відгук: Здравствуйте!Просмотрела фотоотчет с удовольствием.Татьяна Будюк ,вы -талантище.

23.4.2012 Лариса
Відгук: Дуже цікаво, сподобались костюми, гарні діти! Все чудово!

23.4.2012 колпакова татьяна
Відгук: КРУТО!!!