Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи: 7.30 - 19.30
E-mail: dnz23@galaxy.vn.ua

Корисні інтернет-ресурси:


  • Autizm Ukraine - український сайт, що має на меті об'єднання якомога більше людей навколо вирішення проблеми аутизму в Україні. 

  • Аутизм.in.ua - містить корисну інформацію про аутизм, діагностику, терапію, перелік корисних джререл, публікації лікарів та науковців. 

  • Дитячий психолог - перший український сайт для батьків та дитячих психологів. Містить розділ "Особливі діти". Публікації в даній рубриці спрямовані на те, щоб познайомити батьків та психологів із ознаками “особливих дітей“. Перейшовши за посиланням на кожну із тем, ви можете знайти різні відповіді на хвилюючі вас запитання . Крім того, ми публікуємо різні новітні дослідження в даній непростій галузі

  • Ігри та заняття з особливою дитиною. (Игры и занятия с особым ребенком. Руководство для родителей). Автор: Ньюмен Сара. В книзі розповідається, як допомогти дитині з особливими потребами, практично з перших кроків рости та розвиватися. Автор – мати особливої дитини, яка свій унікальний досвід перетворила на практичні поради. Ви знайдете відповіді щодо встановлення контакту з дитиною, розуміння її потреб, зможете ознайомитися з вправами, що допоможуть розвивати здібності дитини. Посібник буде корисним для батьків та фахівців.

  • «Психопедагогіка та аутизм». Автор: Патрик Сансон. В книзі представлено досвід роботи Центру для дітей та підлітків з аутизмом. Автор – експерт з 30-річним стажем роботи, директор одного з таких закладів. В книзі надано багато прикладів методів та технік роботи. Особлива увага приділена мові «Макатон», а саме історія його створення, сфера застосування, обмеження та позитивні сторони такої комунікації. Робота адресована фахівцям, батькам, спеціалістам, що працюють з дітьми та підлітками з РАС та всім, хто цікавиться питаннями надання допомоги людям з особливими потребами

  • Дефектологія. Аутизм -  корисна інформація про корекційні методики для лікування аутизму: йогатерапія, терапевтична гра, барабанна терапія та інші.