Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи 7.30 - 19.30
E-mail dnz23berizka@gmail.com

Кадровий склад закладу


АДМІНІСТРАЦІЯ


Білик Катерина Давидівна

завідувач, освіта вища, спеціаліст вищої категорії

Вона - справжня господиня - вправно опікується життєдіяльністю закладу.

За свою  працю не раз отримувала подяки від батьківгромади та влади.  


 

Нейер Людмила Артурівна

вихователь-методист, освіта вища,

спеціаліст І категорії

Чорна Тетяна Василівна

вихователь-методист, освіта вища,

спеціаліст ІІ категорії

ПЕДАГОГИ


Резніченко Наталія Михайлівна

вихователь, освіта вища,

спеціаліст І категорії

Дмитрик Леся Василівна

вихователь, освіта неповна вища,11 т.р.

Білохвостикова Людмила Василівна

вихователь, освіта неповна вища, 11 т.р.

Снісар Леся Василівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст

Міхеєва Тетяна Олексіївна

вихователь, освіта вища, спеціаліст

вищої категорії, "вихователь-методист"

Поліщук Світлана Володимирівна

вихователь, освіта вища,

спеціаліст вищої категорії

Костецька Діна Володимирівна

вихователь, освіта неповна вища, 11 т.р.

Ахметова Світлана Володимирівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст

Бєляєва Роза-Єлизавета Андріївна

вихователь, освіта вища, спеціаліст І категорії

Зелік Катерина Михайлівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст ІІ категорії

Білоус Любов Євгенівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст І категорії

Павловська Юлія Вікторівна

вихователь, освіта неповна вища, 10 т.р.

Білявська Ірина Іванівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст І категорії

Жданюк Інна Леонідівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст ІІ категорії

 

Саркісова Ірина Олександрівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст ІІ категорії

 

Воронцова Лариса Василівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст 

 

Бардусова Віра Степанівна

вихователь, освіта неповна вища, 11 т.р.

 

Мельник Ірина Василівна

вихователь, освіта неповна вища, 11 т.р.

 

Ючинська Марія Степанівна

вихователь, освіта вища,

спеціаліст вищої категорії,

"вихователь-методист"

 

Онищук Лілія Мирославівна

вихователь, освіта вища,

спеціаліст вищої категорії,

"вихователь-методист"

 

Булейко Лариса Олександрівна

вихователь, освіта неповна вища, 11 т.р.

Потапова Тетяна Стефанівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст

Коблик Валентина

Олександрівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст

 

Ставріаніді Юлія Василівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст

 

Герасименко Тетяна Василівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст ІІ категорії

 

Маєвська Ірина Олександрівна

вихователь, освіта неповна вища, 11 т.р.

Лаута Діана Вікторівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст

Машталєр Ірина

Олександрівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст І категорії

Біляк-Макогон Юлія Петрівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст

Болюх Наталія Петрівна

вихователь, освіта неповна вища, 11 т.р.

 

Шевчук Зінаїда Михайлівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст І категорії

 

Лисюк Людмила Юріївна

вихователь, освіта вища, спеціаліст ІІ категорії

 

Погребняк Тетяна Володимирівна

асистент вихователя, освіта вища, 10 т.р.

 

Клименко Олена Анатоліївна

асистент вихователя, освіта вища, 10 т.р.

 

Руденька Леся Геннадіївна

інструктор з фізкультури (плавання), освіта вища,

спеціаліст ІІ категорії

Скакун Галина Анатоліївна

практичний психолог, освіта вища, спеціаліст вищої категорії

Задніпровська Лариса Петрівна

музичний керівник, освіта вища,

спеціаліст вищої категорії,

"вихователь-методист"

 


Будюк Тетяна Ігорівна

музичний керівник, освіта вища,

спеціаліст вищої категорії,

"вихователь-методист"

 

Луняка Ольга Борисівна

музичний керівник, освіта вища,

спеціаліст І категорії 

 


Микитенко Наталія Григорівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст 

Ардашова Альона Вікторівна

вихователь, освіта вища, спеціаліст ІІ категорії


ПРАЦІВНИКИ

Шевиркіна Надія Юріївна

головний бухгалтер

Погонець Ріта Миколаївна

бухгалтер

Коробко Людмила Миколаївна

заступник завідувача з господарчої частини

       

Коломієць Світлана Григорівна

старша медична сестра

Вербенко Юлія Володимирівна

старша медична сестра

 

Пономаренко Наталія Євгенівна

медична сестра басейну

Завадська Юлія Олександрівна

помічник вихователя для дітей віком до 3-х років

Рись Олена Валеріївна

помічник вихователя для дітей віком до 3-х років

Демченко Олена Олександрівна

помічник вихователя для дітей віком до 3-х років

 

Охотська Ірина Олександрівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

Соколовська Наталія Сергіївна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Форманюк Наталія Дмитрівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Павлишена Наталія Петрівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Бадяк Олена Олегівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Одінцова Людмила Григорівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Дащенко Ганна Юріївна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Буткутє Аста Альмінго

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Сікальська Тетяна Петрівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Сіденко Віра Анатоліївна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Пясецька Наталія Дмитрівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

 

Сокур Таїсія Василівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Любкіна Світлана Петрівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Нечипорук Наталія Вікторівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

Добежа Валентина Михайлівна

помічник вихователя для дітей віком після 3-х років

 

Брунецька Галина Іванівна

шеф-кухар

 

Баланюк Жанна Григорівна

кухар

 

Павлусенко Тетяна Володимирівна

кухар

Шкаранда Тетяна Миколаївна

комірник


Українець Алла Володимирівна

кухар


Майдуда Людмила Леонідівна

підсобний робітник

 

Олівінська Валентина Адольфівна

кастелянка

Михайлюк Таісія Василівна

машиніст з прання та ремонту білизни

Мельник Світлана Георгіївна

машиніст з прання та ремонту білизни

Вітюк Ірина Вікторівна

оператор хлораторної установки

Вегера Валентина Андріївна

прибиральниця службових приміщень

Блага Наталія Михайлівна

прибиральниця басейну

Швець Тетяна Пилипівна

двірник

Струтовська Марія Іванівна

прибиральниця службових приміщень

 

Малафеєв Вадим Анатолійович

робітник з комплексного обслуговування та ремонту будівель

Брованчук Віталій Васильович

сторож

 

Матусяк Олександр Васильович

сторож