Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи 7.30 - 19.30
E-mail dnz23berizka@gmail.com

Повчальні мультфільми:

"З чого починається безпека" - це короткометражний анімаційний фільм про те, що може означати безпека. Фільм був підготовлений та відзнятий Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).


"Азбука безпеки на дорозі" (історія виникнення правил дорожнього руху)

"Азбука безпеки на дорозі"(дорога та транспорт)

"Азбука безпеки на дорозі" (небезпеки у дворі)

"Азбука безпеки на дорозі" (дорожні знаки)

"Уроки обережності" - життєво важлива тема безпеки і здоров'я дітей у простій та доступній формі, у вигляді навчаючих мультфільмів, представлена у цьому навчальному проекті тітонькою Совою та її вірним помічником -- домовичком Неслухою. Малята дізнаються багато цікавого і корисного, вивчать прості правила безпеки, запам'ятають, як слід поводитися у складних ситуаціях, і багато іншого.

"Вогнегасник"- в лабораторії Чудакова йде фікси - урок: Дідусь пояснює, як користуватися вогнегасником. Жартівник Фаєр весь час кричить «Пожежа!». Але коли його виставляють з уроку, він виявляє справжню пожежу... Ех! Не треба так жартувати!


"Загубився"- у дотепній та легкій для запам’ятовування формі розглядається  дитяча проблема. Діти навчаються  ставити будь-які запитання, експериментувати, розмірковувати та приймати рішення і діяти у складній ситуації.

"Електрично-фантастично"Електрика робить життя простішим, але користуватися нею можуть тільки відповідальні люди!

"Сам удома" - цікавий пізнавальний мультик про те, що потрібно і що не можна робити, залишившись вдома одному.


"Повінь" - повінь надзвичайно небезпечне стихійне лихо. Доступно і цікаво для дітей розповідається і демонструється вся небезпека повені.


Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: безпечні канікули

Як боротися з булінгом: поради для дітей

У відео від UNICEF UKRAINE надано поради дітям, як діяти, якщо вони стали жертвами булінгу.



У закладі створюються сприятливі умови для вивчення дітьми правил безпеки життєдіяльності. Під час екскурсій, переходів за межі закладу (і в закладі), під час занять і бесід, обговорення різних ситуацій, під час сюжетно-рольових та дидактични ігор, під час перегляду повчальних мультфільмів вихованці засвоюють такі необхідні правила безпечної поведінки в різних надзвичайних ситуаціях.