Комунальний заклад
«Дошкільний навчальний заклад №23 Вінницької міської ради»
м.Вінниця, вул. Олександра Довженка, 3-а
Режим роботи 7.30 - 19.30
E-mail dnz23berizka@gmail.com

Як приємно дітям казку дарувати,
Першим таємницю відкривати -
Оченята дивляться питливо:
"Вихователь, подаруй нам диво!.." 
 
  Ця сторінка для малят - для наших хлопчиків і дівчаток, а також для їхніх турботливих батьків, які прагнуть, щоб дітки росли розумними. Ми - педагоги - запропонуємо Вам цікаві вправи, завдання, ігри, спрямовані на всебічний розвиток дошкільнят.  Нам дуже хочеться, щоб години Вашого спілкування з дітьми були цікавими та корисними, і час спливав непомітно. Ви - батьки - найперші, найрідніші, наймудріші вихователі і вчителі для своїх діток. Будьте завжди гарним  прикладом  для своїх чад. А ми Вам допоможемо бути ще й професіоналами. Коли цікаво - тоді й не важко!
Пропонуємо Вам цікаві завдання для розвитку в дитини пам’яті. Пограйтеся з дітками - саме пограйтеся, а не займайтеся чи не вчіться. Не силуйте малюка, а зацікавте його. Перед виконанням завдання чітко сформулюйте малюкові ігрове завдання, попросіть його повторити завдання. Якщо в дитини виникають труднощі, не сердіться, а покажіть дитині, як виконати завдання
Давайте разом розвивати мілку моторику діток. Пропонуйте малюкам працювати з ножицями, розмальовувати, штрихувати, ліпити, клеїти. В пригоді Вам стануть ножиці (з заркругленими кінцями) , пластилін, фломастери, крупи, камінчики , олівці тощо, А також наша книжечка "Слухняний олівець". Не прагніть виконання завдання на сторінці  за один раз. Дайте дитині можливість поступово засвоїти нові поняття і види робіт. Цікавими для малят будуть "Лабіринти". По доріжкам  спочатку може "бігати" лише пальчик, а пізніше вправні пальчики допоможуть ручці чи олівчику прокласти видимий шлях. А ось цікава книжечка для малят від турботливих мам і тат "Про Цифри", що пошикувались в ряд.

Шановні дорослі, наближається свято ВЕЛИКДЕНЬ - запропонуйте своїм діткам Пасхальні розмальовки (1,2,3,4,5,6), а потім намалювати свої враження від свята. Запрошуємо Вас відвідати виставку робіт наших вихованців
  
У нас - Тиждень безпеки. Шановні дорослі, разом із своїми малюками перевірте Ваші знання з правил безпечної поведінки -  запропонуйте  малюкам цікаву книжечку "Безпека". Приділіть своїм діткам декілька хвилин та разом розгляньте життєві ситуації, навчайте малюків, граючись та учіться разом з ними. 

Шановні дорослі! В наш час велика увага приділяється інклюзивній освіті.  Чи знаєте Ви, що це означає? Прочитайте малюкам твір В.О.Сухомлинського "Як Сергійко навчився жаліти" 

 

 

Розвиваючі сайти для дошкільнят

Тут ви знайдете безліч цікавих матеріалів для свого чада: ігри, лічилки, віршики, казки, розмальовки, смачні рецепти для випічки, матеріали для творчого розвитку, мультфільми та багато іншого.

Слід додати, що вся інформація зібрана на даних сайтах цілком безпечна для дітей.

1. “Левко” – сайт для дітей та батьків, що пропонує великий вибір ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради з рукоділля, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, та сценарії дитячих свят.

2. “Нашим діткам” – сайт присвячений дошкільнятам та ранньому розвитку дитини. Тут розміщені дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, сценарії свят, аудіокниги та ще багато цікавого.

 3. “Пустунчик” – інформаційно-розважальний портал присвячений розвитку, навчанню та відпочинку дитини. Сайт пропонує різноманітний контент: ігри, аудіотеку, творчість, рукоділля, дозвілля, віртуальну школу та багато цікавого, що дозволить огранізувати відпочинок вашої дитини.

4. “Зроби Сам(А)” – цікавий сайт з рукоділля від Яни Смакули, що обов’язково сподобається дітка та батькам, які полюбляють проводити час разом та створювати речі своїми руками. Також тут зібрана велика кількість схем, матеріалів та уроків для початківців, які допоможуть опанувати мистецтво хендмейду.

5. “Небо” – сайт християнської тематики для батьків та дітей з великою кількістю матеріалів та мультфільмів українською мовою, які можна переглядати online або завантажити на свій комп’ютер.

6. “Світ дитини” – сайт, який створила та веде патріотка Юля Турчина з Харкова. Тут ви знайдете заняття для дітей, вірші, логопедичні чистомовки, кросворди, ігри, дитячі забавлянки, українські вірші, гуморески та корисну літературу. Потрібно додати, що Юля має донечку 5 років, тому всі матеріали пройшли своєрідне “тестування” та обов’язково повинні вам сподобатись.

7. “Казкар” – один з кращих сайтів подібної тематики на просторах українського Інтернету. Тут є всі необхідні матеріали для малечі та батьків: казки (українські та народів світу), легенди про міста, села, гори, річки, рослин і тварин, мультфільми, аудіоказки, ігри, сценарії свят, ілюстрації та окремий розділ для батьків.

8. “Кращі казки світу” – гарно проілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки з усього світу українською мовою.

9. “Читанка” – дитяча публічна онлайн-бібліотека, в якій містяться книги українською мовою, які вже не можна придбати у книжкових магазинах. Однак ви маєте можливість завантажити на комп’ютер чи інший пристрій будь-яку з книг представлених на сайті.

10. “МегаЗнайка” – сайт для дітей та батьків, для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків. На ньому зібрана величезна кількість цікавої і корисної інформації: казки, вірші, ігри, пісні, цікаві факти про різноманітні предмети та явища, про рослинний і тваринний світ, про людину та її діяльність.

11. “Весела Абетка” – сайт, де зібрано безліч оповідань, загадок, казок, ігор, віршів, цікаво викладених для дітей відомостей з різних галузей знань. Ідея проекту та наповнення належить Миколі Владзімірському із Севастополя.

12. “Дітвора” – сайт створений батьками для батьків. Тут зібрано безліч матеріалів з відповідями на повсякденні запитання стосовно батьківства. Для вас доступні такі розділи: вагітність, немовля, дитина, родина, здоров’я, життя, знання, позитив та творчість.

13. “Янко Гортало” – чудовий україномовний сайт, що працює переважно на ниві дитячої літератури. Його авторами є Інга та Владислав, а Янко Гортало – то, звісно, псевдонім. Вони виховують 5-ро діток, тож віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великою родиною.

14. “З любов’ю до дітей” – мабуть, один з найкращих україномовних сайтів, що має на меті навчити дітей робити добро, мати хороші думки та бути добрими. Тут ви знайдете багато розвиваючих мультфільмів, відеозагадок, розвиваючих уроків, казок, творчих майстер-класів та дитячих пісень українською мовою.

15. “Японські народні казки” – якщо ваш малюк вже знає напам’ять традиційні українські казки про Котигорошка, Колобка та Лиса Микиту, то саме час зачитати йому казки “країни сонця, що сходить”. На даному сайті зібрані найпопулярніші казки японського народу, в яких відображається його побут, звичаї, культура, прагнення й ідеали.